Představujeme značku KAUFMANN a její řezačky.

A2E, sro Vám představuje značku Kaufmann, výrobce kvalitních stavebních nástrojů a její nabídku ručních řezaček na dlaždice rozdělených v řadách STANDARD, ROCK a PRO.

společnost KAUFMANN vznikla v roce 1957 v Rakousku a už od 80. let se zabývá výrobou nástrojů pro stavaře a obkladače. Mezi tyto nástroje, které můžete najít i v našem e-shopu tiler-market.cz, Patří i ruční řezačky řady STANDARD , ROCK a PRO .

Všechny 3 řady řezaček patří mezi profesionální nástroje, což znamená, že jsou vyrobeny z odolných materiálů a poskytují vysoký komfort při práci. Jsou určeny pro řezání keramických, kamenných a skleněných dlaždic.

  • Řada STANDARD nabízíme v délkách od 630 mm do 1250 mm. Podstava je standardně vyrobena z oceli, pouze při délce 630 mm může být vyrobena z hliníku.
  • Řada ROCK nabízíme v délkách od 630 mm do 1250 mm. Podstava je standardně vyrobena z oceli, pouze při nejkratším rozměru může být vyrobena z hliníku.
  • Řada PRO nabízíme v délkách od 630 mm do 1550 mm. Podstava je standardně vyrobena z oceli, pouze při nejkratším rozměru může být vyrobena z hliníku.

Řezačky s délkou 920 mm a více mohou být vybaveny dvěma vodícími lištami a kolečky, které usnadňují jejich přenášení.

Díky pevné vodicí liště, nastavitelnému pravítku pro 90 a 45-stupňové řezy. Přesné a odolné řezací hlavě s kuličkovými ložisky s nimi dosáhnete vždy přesné řezy. Jejich součástí je i zamykatelná “lámačka” dlaždic s tlakovou silou až 1000 kg s bezpečnostními zarážkami. Ručka s pogumovanou protiskluzovou úpravou a plastové nožičky také s protiskluzovou úpravou zvyšují komfort a výkonnost při práci. Pro snadnější přenositelnost má každá řezačka zamykací mechanismus řezací hlavy zabraňující pohybu při manipulaci.


Mezi jednotlivými řadami řezaček existují i rozdíly, které zlepšují výkonnost a komfort při práci a přenášení. Měřicí pravítko na řadě STANDARD má délku jen 340 mm, Zatímco při řadách ROCK a PRO až 430 mm.

Rady ROCK a PRO mají rozdílný tvar uchycení řezacího kolečka, který je navržen pro co nejlepší viditelnost při řezání pravou rukou.
Také obsahují boční nastavitelné podpěry na rozšíření a podepření dlažby při širší dlažbě nebo diagonálních řezech a ručku pro snadnější přenášení.
Rozdíl mezi řadami PRO a ROCK je také v tom, že při ROCK-u se řeže směrem proti (ke) pravítku, kdežto při řadě PRO směrem od pravítka.
Tyto řezačky jsou určeny pro praváky. Řezačky určené pro leváky mají označení TWIST.


Společnost A2E, sro Vám nabízí i širokou nabídku příslušenství a náhradních dílů Kaufmann, díky kterým bude Vaše řezačka vždy připravena k práci.
Autor: A2E, s.r.o.

Tento článek vznikl ve spolupráci s www.profiobkladac.sk

Loading

Další články