RUBI CYCLONE Nivelační podstavec 3 mm rovný – 100 ks (Ref. 35946)

Nivelační základny řady RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM pro rychlou a přesnou pokládku dlaždic o tloušťce 3-20 mm. V balení je 100 kusů rovných základen o tloušťce 3 mm. Ref: 35946

217  (179  bez DPH)

Skladem

Popis

Nivelační podstavce RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (čti „saikloun“) umožňují snadnější pokládku dlažby bez použití nářadí a odstraňují výškové rozdíly mezi dlaždicemi. Systém CYCLONE zajišťuje vynikající viditelnost v místě pokládky a rovnoměrný tlak na dlaždice. Balení obsahuje 100 kusů rovných základen pro 3mm spoje.

Minimální velikost použitých dlaždic je 30×30 cm. Systém je vhodný pro tloušťky dlaždic od 3 do 20 mm a také pro velkoformátové dlaždice. Nové podstavce mají barevné značení tloušťky, lepší tvar pro rozložení tlaku a snadnější odstranění po zaschnutí lepidla.

Výhodou tohoto systému je snadná instalace bez použití nářadí, vynikající viditelnost a rovnoměrný přítlak na dlaždice. Nivelační systém se skládá z univerzálních adaptérů a 2 typů podstavců – rovného a křížového s různými tloušťkami spár od 1 do 3 mm s barevným odlišením.

Související produkty