RUBI CYCLONE Nivelační sada 3 mm (Ref. 35965)

Nivelační sada RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM pro rychlou a přesnou pokládku obkladů a dlažeb o tloušťce 3-20 mm. Balení obsahuje 300 kusů rovných základen pro tloušťku spoje 3 mm a 100 kusů adaptérů. Ref: 35965

Original price was: 1 256 Kč.Current price is: 1 193 Kč. (986  bez DPH)

Skladem

Popis

Nivelační sada RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (čti „sajkloun“) usnadňuje pokládku dlažby bez použití nářadí a odstraňuje výškové rozdíly mezi dlaždicemi. Systém CYCLONE zajišťuje vynikající viditelnost v místě pokládky a rovnoměrný tlak na dlaždice. Balení sady obsahuje 300 kusů rovných základen pro 3mm spoje a 100 kusů adaptérů.

Minimální velikost použitých dlaždic je 30×30 cm. Systém je vhodný pro tloušťky dlaždic od 3 do 20 mm a také pro velkoformátové dlaždice. Nové podstavce mají barevné značení tloušťky, lepší tvar pro rozložení tlaku a snadnější odstranění po zaschnutí lepidla. Adaptéry se snadno instalují bez použití nářadí a lze je používat opakovaně.

Výhodou tohoto systému je snadná instalace bez použití nářadí, vynikající viditelnost a rovnoměrný přítlak na dlaždice. Nivelační systém se skládá z univerzálních adaptérů a 2 typů podstavců – rovného a křížového s různými tloušťkami spár od 1 do 3 mm s barevným odlišením.

Související produkty