RUBI CYCLONE Nivelační adaptér – 300 ks (Ref. 35950)

Nivelační adaptéry z nové řady RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM pro rychlou a přesnou pokládku dlaždic o tloušťce 3-20 mm. V balení je 300 kusů adaptérů. Ref: 35950

Original price was: 1 803 Kč.Current price is: 1 713 Kč. (1 416  bez DPH)

Skladem

Popis

Nivelační adaptéry nového systému RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (čti „saikloun“) jsou novinkou pro rok 2021. Tento nivelační systém usnadňuje pokládku dlaždic bez použití nářadí a odstraňuje výškové rozdíly mezi dlaždicemi. Adaptéry systému CYCLONE umožňují pokládku bez použití nářadí, vynikající viditelnost v místě pokládky a rovnoměrný přítlak na dlaždice. Balení obsahuje 300 kusů adaptérů vhodných pro všechny tloušťky nivelačních základen CYCLONE. Adaptéry jsou opakovaně použitelné.

Minimální velikost použitých dlaždic je 30×30 cm. Systém je vhodný pro tloušťky dlaždic od 3 do 20 mm a také pro velkoformátové dlaždice.

Výhodou tohoto systému je snadná instalace bez použití nářadí, vynikající viditelnost a rovnoměrný přítlak na dlaždice. Nivelační systém se skládá z univerzálních adaptérů a 2 typů podstavců – rovného a křížového s různými tloušťkami spár od 1 do 3 mm s barevným odlišením.

Související produkty