BATTIPAV LAMPO Cut 2 – velkoformátová řezačka obkladů a dlažeb (Ref. 11101/1)

Ruční řezačka pro řezání velkoformátových dlaždic. Max. Délka střihu: 320 cm; max. Tloušťka dlaždice: 25 mm; 3 přísavky; 2 odlamovací nástroje; Hmotnost: 10,5 kg; Ref: 11101/1

Original price was: 16 762 Kč.Current price is: 14 751 Kč. (12 191  bez DPH)

U výrobce

Popis

Ruční řezačka Battipav LAMPO Cut 2 je určena k řezání velkoformátových dlaždic o tloušťce až 25 mm. Základna frézy se skládá ze 2 vysoce pevných lišt (profilů), které se k sobě snadno montují. Celková délka střihu je 320 cm. Výhodou frézy je možnost připojit další lišty a prodloužit tak délku řezu. Pogumované části lišt chrání dlaždice před poškrábáním a také stabilizují lišty při řezání. Stabilitu a přesné stříhání zajišťují 3 vakuové přísavky. Řezací vozík používá 3 odolná nylonová kolečka s vysoce kvalitními ložisky pro hladký a přesný chod i po delší době používání. Řezačka se dodává se dvěma typy řezných kotoučů: o průměru 15 mm pro méně tvrdé dlaždice a o průměru 22 mm pro velmi tvrdé dlaždice. Fréza používá dva typy lámacích nástrojů. Lámací kleště jsou určeny k oddělování dlaždic o tloušťce až 7 mm. Lámací nástroj je určen pro dlaždice o tloušťce až 25 mm.

Řezačka výrazně usnadňuje práci při řezání velkoformátových dlaždic. Vysoká kvalita zpracování jednotlivých součástí frézy zajišťuje její vysokou přesnost, kvalitu řezu a dlouhou životnost.

LAMPO Cut 2 je součástí systémů Battipav a Battipav Light, které u nás můžete zakoupit jako sadu za zvýhodněnou cenu.

Obsah balení:
2 ks – vodicí lišta (profil) délka 1690 mm
řezací vozík
řezné kotouče ø15 mm a ø22 mm
3 ks – přísavka pro upevnění vodicí lišty
lámací kleště do tloušťky dlaždice 7 mm
lámací nástroj do tloušťky dlaždice 25 mm
přepravní taška

Video:

Související produkty