RUBI Nastavovač polohy dlaždic (Ref. 60926)

RUBI se používá k rychlému a přesnému pokládání dlaždic v horizontálním i vertikálním směru. Ref: 60926

Original price was: 4 879 Kč.Current price is: 4 634 Kč. (3 830  bez DPH)

Skladem

Popis

RUBI je profesionální nástroj pro rychlé a přesné pokládání dlaždic v horizontálním i vertikálním směru. Je vhodný zejména pro keramické a velkoformátové dlaždice. Lze jej použít na obklady i obklady stěn. Žádné další nástroje nejsou potřeba. Výrobek je vynikající pro zachování stejných spár mezi dlaždicemi, např. k eliminaci výškových „odskoků“ dlaždic. Max. nosnost přípravku je 100 kg.

Po usazení dlaždic do lepidla může být náročné přesně je umístit vzhledem k ostatním dlaždicím. To může být náročné zejména u těžkých velkoformátových dlaždic a při zvýšené přilnavosti lepidla.

Přípravek RUBI pomáhá při práci v případech, kdy je třeba malý a velmi přesný posun dlaždice. Přípravek má dvě 150mm vakuové přísavky, které zaručují dokonalé uchycení. 1 přísavka se upne na dříve položenou dlaždici a 2. přísavka se upne na dlaždici, kterou chcete jemně posunout. Poté se vzdálenosti v horizontální nebo vertikální rovině nastavují pomocí závitových mechanismů. Rozsah posuvu ve vertikální rovině je 0 – 40 mm (boční posuv), rozsah posuvu v horizontální rovině je 0 – 20 mm (posuv nahoru/dolů). Díky tomu je možné dosáhnout dokonale přesného uložení dlaždice.

Výrobek nenahrazuje funkci nivelačních systémů a doporučuje se jako jejich doplňkový nástroj!

Související produkty