RUBI Diamantový řezný a brusný kotouč TLG 125 EXT SUPERPRO na porcelán (Ref. 41901)

Diamantový kotouč Rubi pro řezání porcelánových dlaždic za sucha; průměr kotouče: 125 mm; upínání: M14; tloušťka segmentu: 1,4 mm; referenční číslo: 41901.

Original price was: 1 740 Kč.Current price is: 1 653 Kč. (1 366  bez DPH)

Skladem

Popis

Diamantový kotouč RUBI TLG 125 EXT SUPERPRO s průměrem 125 mm je ideální pro. řezání porcelánových kameninových dlaždic. Čepel lze použít také k řezání keramických obkladů, přírodního kamene, slinuté kameniny. a další materiály používané pro terénní úpravy. Max. Tloušťka řezaných dlaždic je 20 mm. Používá se pro suché řezání úhlovou bruskou. Díky nožům SUPERPRO a TURBO umožňuje vysokou rychlost a vynikající kvalitu řezu. Otvory v ocelovém jádru čepele zlepšují její chlazení a odolnost. Drážky v noži snižují vibrace, napětí a hluk při řezání. Díky tomu poskytuje nůž vysoký řezný výkon při zachování vynikající kvality řezu.

Technické parametry:
Průměr kola: 125 mm
Průměr středového otvoru: 22,2 mm
Tloušťka segmentu: 1,4 mm
Výška segmentu: 10 mm
Max. Tloušťka dlaždice: 20 mm
Typ řezu: suchý
Max. otáčky: 12 250 ot/min

Pro úhlovou brusku

Správná volba nože je základní podmínkou dobrého výkonu a kvality. Kotle jsou levné nebo drahé nikoli na základě jejich pořizovací ceny, ale na základě výkonu a životnosti, které se dosahuje pouze jejich správným výběrem. Proto je nezbytné seznámit se se všemi specifikacemi.

Kotouč není vhodný pro stavební kotoučové pily, např. Rubi TC-125.

Související produkty