RUBI DRYGRES PREMIUM MINI KIT Sada diamantových korunek (Ref. 51939)

Sada vysoce kvalitních diamantových korunek RUBI DRYGRES PREMIUM o průměru 6, 8, 10 a 12 mm za zvýhodněnou cenu. Určeno pro vrtání za sucha do tvrdých dlaždic. Upínání: M14; vrtací adaptér a pouzdro jsou součástí dodávky. Ref: 51939

Original price was: 2 230 Kč.Current price is: 2 119 Kč. (1 751  bez DPH)

Skladem

Popis

Diamantové vrtáky RUBI DRYGRES PREMIUM jsou určeny k vrtání otvorů do tvrdých keramických obkladů a dlažeb a jsou vhodné i k vrtání otvorů do přírodního kamene (např. žuly, mramoru). Jsou určeny k vrtání za sucha úhlovou bruskou nebo vrtačkou s použitím přiloženého adaptéru. Díky vakuovému svařování při výrobě a použití vysoce kvalitních materiálů s vysokou hustotou diamantů je jejich výhodou vysoká rychlost vrtání a mimořádně dlouhá životnost.

Uprostřed korunky je dutina, která je vyplněna voskem . Během vrtání se vosk začne vlivem rostoucí teploty rozpouštět a zajišťuje tak mazání a chlazení vrtáku. Když vosk dojde, doporučuje se jej doplnit – jednoduše pomocí svíčky. Při vrtání je třeba na korunku vyvíjet přiměřený tlak, protože nadměrný tlak může korunku přehřát a zničit.

Technické parametry:

Průměry: 6, 8, 10, 12 mm
Hloubka vrtání: 30 mm
Použití: úhlová bruska
Max. otáčky: 14 000 ot/min.
Montáž: M14
Vrtání: suché vrtání
Chlazení: voskem
Adaptér pro upevnění k vrtačce v balení
Dodává se v plastovém kufříku

Vylepšení řady DRYGRES PREMIUM ve srovnání s řadou DRYGRES:

rychlejší vrtání
více než 2krát delší životnost
vylepšené chlazení pomocí bočních větracích otvorů (Ø 20-85 mm)
Korunka s přerušovanými segmenty (Ø 43-85 mm)

Video:

Související produkty